MİSYON

Ordem Makina, mühendislik ve üretim kabiliyetlerini, Türk Sanayisinin ve yurtdışı müşterilerinin ihtiyaç duyduğu; detaylı mühendislik çalışmaları ile ortaya çıkarılabilecek katma değeri yüksek ürünlerin, uluslararası standartlara uygun, yüksek kalitede ve yerli kaynakların etkin olarak kullanılması ile üretilmesini kendine misyon edinmiştir.

Tasarım, üretim ve satış sonrası hizmetler süreçlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, müşteri güvenini ve marka algısını korumak en önemli kurumsal davranışımızdır.

Uzmanlık alanlarımız dahilinde ürettiğimiz her üründe, teknolojinin getirdiği olanakları; mühendislik faaliyetlerimize ve üretim süreçlerimize dahil ederek, sınırlı dünya kaynaklarını verimli kullanmak ve çevresel ayak izini en düşük seviyede tutarak gerçekleştirmek, her bir personelimizle içinde bulunduğumuz topluma ve gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur.

VİZYON

Ordem Makina olarak kurumsal yapısını, erken evre çekirdek organizasyon seviyesinden başlayarak oluşturmakta ve oluşturduğu sağlam temel üzerinde sistematik olarak geliştirmeyi hedeflemektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerimizle kuvvetli iletişime dayalı-uzun soluklu iş ortaklıkları kurmak, müşterilerimiz nezdinde referans gösterilecek bir firma profili oluşturmak ve müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olarak kalmak öncelikli hedefimizdir.